Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Snad to dobře dopadne

Shannen Doherty alias Brenda z Beverly Hills o návratu rakoviny: Rozhodující výsledky! FOTO

Herečka Shannen Doherty (46) dlouho bojovala s rakovinou prsu. Od té doby co ji porazila, ale rozhodně na tuto nemoc nezapomněla. Neskrývá ani to, že se bojí návratu zákeřné nemoci. A tak šla na vyšetření, kde překvapivě nešlo přímo o její zdraví.

9 fotek
Shannen Doherty sice diváci oblíbeného seriálu 90. let Beverly Hills 902 10 znají jako krásnou studentku Brendu Walsh, ovšem poslední roky byla známá spíše jako statečná bojovnice v boji s rakovinou prsu. Svůj boj sice po dlouhé době vyhrála, přesto ale nepřestává bojovat se smrtelnou chorobou dál.

Teď šla proto na vyšetření se svou milovanou matkou, které podstoupí obě dvě. Je pochopitelné, že má obavy. „Dnes jsem šla k doktorovi na test na odhalení nádoru a hustoty kostí. Ano, to je moje máma. Pomyslela jsem si, proč ne. Její test kostí dopadl na výbornou. Zbožňuji svého lékaře a všechny skvělé lidi, kteří tam pracují. Nebudu lhát, vždy netrpělivě čekám na výsledky testů. Může se to vrátit... Nedokážu si představit, jaký musí být pocit, bojovat s rakovinou, která se podruhé vrátila. Teď zůstávám pozitivní, zdravá a dělám, co můžu, abych podpořila výzkum, který nás zbaví rakoviny jednou provždy. Budu vás informovat o mých výsledcích. Mimochodem... Moje máma je skvělá!“

Je vidět, že v Shannen, která je za svůj život vděčná jako nikdy dřív, zanechala nemoc trvalé následky. Teď ale je vděčná za své zdraví a snaží se podporovat výzkum, jež brojí proti rakovině. Tak hlavně, aby teď výsledky obou dam dopadly dobře!

Autor: bin

Diskuze