Rubble - 1
Zdroj: Profimedia
Úctyhodný věk

Seznamte se s Rubblem: Tohle je nejstarší žijící kočka na světě! FOTO

Seznamte se s Rubblem, kočkou z Exeteru v Anglii, která se po nedávné oslavě narozenin stala nejstarší žijící kočkou na světě.

Rubble a jeho majitelka Michele Foster jsou nejlepší přátelé. V květnu 1988 ho dostala jako narozeninový dárek k dvacetinám. Nikdy si však nemyslela, že její kočičí miláček někdy oslaví tak úctyhodný věk!

Michele je přesvědčena, že tajemství Rubbleovy dlouhověkosti tkví v tom, že se o něj stará, jako by byl dítě. Nikdy neměla vlastní děti, takže se vždy všechna její péče soustředila na Rubblea. "Ještě má v sobě spoustu života, ale nemyslím si, že budeme chtít dojít až do Guinnessovy knihy rekordů. Nejsem si jistá, že by byl rád, kdyby se na něj všichni chodili dívat. byl by kolem toho pro něj moc velký rozruch. Dáváme přednost tomu, aby byl v klidu, protože je starý, " říká Michele.

Nejstarší kočka, která podle záznamových knih žila, je Creme Puff, která se narodila 3. srpna 1967 a žila až do 6. srpna 2005 neuvěřitelných 38 let a tři dny! Rubble má dobře našlápnuto k tomu, aby Creme Puff překonal.

Autor: mk

Diskuze