Jiří Kajínek a Vojtěch Pokoš
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Mají pádný důvod

STRACH A OBAVY: Těchto 5 mužů trne hrůzou z propuštění Kajínka!

Prezident Miloš Zeman mnohé překvapil, když uvedl, že se Jiřímu Kajínkovi chystá udělit milost. Ne všichni byli ale překvapeni mile. Existuje totiž několik osob, které by se měly bát. Čeho? Toho, že se jim třeba bude Kajínek mstít.

 1. Vojtěch Pokoš
Vojtěch Pokoš by na případném seznamu pomsty Jiřího Kajínka rozhodně neměl chybět. Pokoš je totiž korunní svědek a právě on se nejvíce zasloužil o to, že Jiřího Kajínka doživotně odsoudili. Vojtěch Pokoš je také přeživším střelby pod věznicí v Borech. Při přestřelce tehdy zemřel jeho bratr Julián a podnikatel Štefan Janda. Pokoš se před nedávnem veřejně vyjádřil, že Kajínkovi nevěří ani slovo a že pana prezidenta lituje, protože skočil na lep velkému manipulantovi. Kájínek se však již dříve nechal slyšet, že Pokošovi od něj žádné nebezpečí nehrozí.

2. Antonín Vlasák
Antonín Vlasák je muž, který si vraždu podnikatele Štefana Jandy objednal. Janda měl totiž Vlasáka tehdy vydírat a ten se ho chtěl jednoduše zbavit. U soudu pak Vlasák svědčil proti Kajínkově. Jestli pravdivě, nebo ne, to ví jen zasvěcení lidí. Nicméně Antotnín Vlasák nikdy odsouzen nebyl, přitom to byl právě on, kdo si Jandovu vraždu objednal.

 

Autor: mic

Diskuze