Týnuš Třešničková - 1
Zdroj: Instagram
To jsou ale balóny!

Sexy youtuberka Týnuš Třešničková konečně ukázala nové silikony v celé jejich kráse! Líbí se vám?

Známá fashion a beuaty youtuberka Týnuš Třešničková (20) odhodila stud a konečně všem ukázala, jak vypadají její fungl nová silikonová prsa! Tak co, schvalujete jí je?

5 fotek
Týnuš Třešničková je jednou z těch youtuberek, které se na oko vážně povedly. Kráska však měla komplex z malých ňader, a tak jako jedinou přijatelnou cestu viděla směrem k plastické chirurgii. Letos v zimě si nechala zvětšit svoje maličké dvojky na pořádné balóny.

I když o operaci natočila video, ze svých nových pokladů neukázala zhola nic. Celou dobu se akorát ve svých videích chlubí tím, jak si nakoupila spodní prádlo, které konečně ona, jako majitelka velkých prsou, může nosit. Co ale ukázala? maximálně tak tričko s výstřihem, což moc zvláště mužskému oku neprozradí.

Teď se ale konečně odvázala a přidala na Instagram fotku, kde ukazuje prsa v celé kráse. Chtělo by se říct, jak je pánbůh stvořil, jenže tady zasáhla ruka plastického chirurga, nikoli Boží, takže nic... Každopádně musíme uznat, že z téměř plochého hrudníčku je to změna opravdu veliká a k ultra maličké a štíhlé brunetce se možná tak velké poprsí ani nehodí. V elegantní podprsence ale vypadají opravdu dráždivě.

Myslíte, že udělala dobře, když zákrok podstoupila? Dobrým příkladem náctiletým dívkám, které tvoří velkou část jejích fanoušků, ale příliš nejde. Taková fotka by se hodila spíš do soukromého alba pro nějakého pana Vyvoleného.

Autor: bin

Diskuze