Andrea Verešová - 1
Zdroj: Instagram
Uuuu...

Sexy Verešová je pěkná nestyda: Odhodila plavky a ukázala se, jak ji Bůh stvořil! FOTO

15. 8. 2018

Andrea Verešová (38) prožívá jako každý rok pohádkové léto. Jedna dovolená střídá druhou, a tak fotky v plavkách plní její Instagram. Některé snímky jsou ale tu a tam i bez titěrné koupací látky takzvaně na Evičku!

8 fotek
Ne nadarmo se říká, že Andrea Verešová patří k nejkrásnějším československým modelkám. Za dva roky sice oslaví obávané čtyřicátiny, avšak svým dokonalým mladistvým vzhledem strčí do kapsy i spoustu dvacítek v řadách svých kolegyň. Andrea je zkrátka sexy!

To dokazují i její fotky z dovolených, kde si v současných týdnech užívá sluníčka a pohody s rodinou. Na snímcích většinou odhaluje své skvostné tělo v plavkách, ale tentokrát udělala výjimku a bikiny nechala ležet ladem.

Není to poprvé, co se modelka odhalila. Zřejmě i musí být sama vědoma svých dokonalých křivek, a tak se řídí heslem, že dokud to má, musí to ukázat! Modelka sice bude patrně patřit k těm ženám, které budou nádherné i ke stáru, ale i tak čas nezastaví. Kliniky estetické medicíny sice v dnešní době umí učiněné zázraky, ale modelčinu dokonalou postavu asi navěky neudrží. A tak se, pánové, kochejte, dokud je čím!

 

Autor: bin

Diskuze