Tereza Dušková - 1
Zdroj: Instagram
Kráska z ostrova

Sexy Robinsonka Terry: Provokuje muže svými křivkami! FOTO

Tereza Dušková (22) alias Terry je jednou z nejvýraznějších soutěžící z reality show Robinsonův ostrov. Půvabná brunetka sice nevyhrála, ale skončila ve finále v trojici nejlepších. Dívky jejímu dokonalému tělu si ji oblíbili zejména mužští diváci.

8 fotek
V posledních dnech Terry na Instagramu provokuje svými sexy křivkami. Pohledná Robinsonka je ale stále sama. Jak je to možné? Terry se na prvním setkání Robinsonů s fanoušky svěřila, že přítele momentálně nehledá, je tři roky sama a zatím to nehodlá měnit.

Její tělo jí může závidět kdejaká žena. Byly však doby, kdy se na sebe Tereza nemohla ani podívat do zrcadla. Se svou postavou nebyla vůbec spokojená. „Na začátku jsem byla fakt nechutná a bylo mi ze sebe strašně smutno. Zároveň, když to člověk vidí, tak se vzchopí a řekne si dost a nejez, anebo dost a cvič," nechala se slyšet v jednom z rozhovorů pro eXtra.cz.

Tereza sklízí po skončení soutěže úspěch. Čas od času se dokonce postaví před fotoaparát jako modelka a stala se tváří hned několika reklam. teď má tolik práce, že jí ani na lásku nezbývá čas.

Autor: mk

Diskuze