Chloe Ferry - 8
Zdroj: Profimedia / instagram
Anglická grácie?

SEXY OSTUDA: Hvězda reality show se válela namol na chodníku. Roztáhla nohy a oddávala se orgiím s kamarádkou!

Dámská jízda se občas může ztrhnout v pěkné orgie. Mladá hvězdička reality show se opila tak, že jí bylo úplně jedno, co a s kým dělá mezi lidmi. Je to zkrátka pěkná dračice!

9 fotek
Hvězda reality show Chloe Ferry, která se proslavila hlavně svým bezprostředním vystupováním a na svůj nízký věk poměrně extravagantní, uměle nepřirozenou vizáží, oslavila narozeniny. A to opravdu v nezapomenutelném stylu!

Chloe slavila 21. narozeniny, což je v Británii onen dlouho očekávaný den, kdy se z dětí stávají plnoleté zodpovědné osoby. V případě Chloe je vidět, že věk je opravdu jen číslo a o nějaké zodpovědnosti zde nemůže být příliš řeč.

Čerstvě plnoletá hvězda oslavila svoji čerstvou dospělost s kamarádkami v jednom baru v anglickém Newcastlu. Když v ranních hodinách dívky z baru vyhodily, protože bylo zavřeno, začaly se dít věci! Chloe se nechala fotit s partou kamarádek, ale pak to nějak neustála a jak dlouhá, tak široká se válela na zemi na chodníku.

U toho asi 'zapomněla', jak má krátké šatičky a poměrně bezprostředním způsobem ukázala, co se pod nimi skrývá. Kromě toho nesměl chybět úplně holý zadek kamarádky, na který nebyl úplně luxusní pohled. Ale Chloe vášnivá líbačka s kamarádkou, ta skutečně stála za to. Podívejte se v galerii!

Autor: bin

Diskuze