Tessa Barresi - 1
Zdroj: Instagram
Nepřehání to?

Tahle kráska vypadá jako panenka! Až ji ale uvidíte od ramen dolů, budete hodně překvapeni!

Mladičké Tesse Barresi je teprve sedmnáct let, ale už teď se pyšní něčím, o čem si nechává zdát každý muž. Čím se tato sympatická brunetka může pochlubit?

15 fotek
Andělské modré oči, nádherná tvář, dlouhé hnědé vlasy – ani jedno však není důvod, proč tuhle krásku na Instagramu sleduje více než 140 tisíc fanoušků a ve svém rodném městě kanadské Victorii je za opravdovou hvězdu. Důvodem je její postava, která se vymyká veškerým předsudkům. Tess totiž patří mezi juniorské bodybuilderky!

Jako malá se věnovala tanci a patřila mezi nejštíhlejší dívenky. V patnácti letech však nastal zlom a Tess propadla kouzlu cvičení. Dnes její běžný den zahrnuje několik hodin v posilovně, kde za účasti trenéra zdvihá jednu činku za druhou. A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Osobně si myslím, že motivace, o které se ve fitness kruzích tolik mluví, je úplná hloupost. Nic vás nedokáže motivovat, jen vy sami a touha se sebou něco udělat,“ tvrdí bodybuilderka, která svými svaly a postavou konkuruje mužským kolegům. Jejím vzorem je legenda tohoto sportu Arnold Schwarzenegger. Sní o tom, že se jednoho dne stane profesionální bodybuilderkou jako on. Nebylo by to ale už moc?

 

Autor: veh

Diskuze