Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Comeback nebude

Sexy Monika Bagárová potvrdila nečekaný rozchod: Nikdy se k Dávidovi nevrátím!

Leckdo by si myslela, že taková kráska jako Monika Bagárová (23) nebude mít s muži žádný problém a zvládne je levou zadní. Opak je ale nejspíš pravdou, a tak je jedna z nejhezčích českých zpěvaček opět single.

6 fotek
Rok a půl byla hvězda SuperStar Monika Bagárová ve vztahu se slovenským hudebníkem Dávidem Hodkem. Vypadali jako ideální pár. Ostatně i svůj Instagram zahltila zpěvačka fotkami a videi právě s ním.

Jenže jak už tomu bývá, osud udeřil a zpěvačka je po delší době opět sama. Minule se oklepávala z rozchodu s americkým podnikatelem, teď ji nevyhovoval vztah se slovenským hudebníkem. A tak veškeré společně materiály, co byly na jejím profilu, zmizely jako pára nad hrncem.

„Asi mě chápete, že se o soukromí nechci bavit a už vůbec ne o důvodech našeho rozchodu. Je to čerstvá věc a není to úplně příjemné. Nikdy jsem navíc neposkytovala informace o tom, z jakého důvodu to s někým skončilo. Nevyvracím to, ale opravdu jsme to uzavřeli jako dva rozumní lidé. Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo,“ prozradila pro eXtra.cz zpěvačka.

Pokud by ale fanoušci i tak ještě doufali, že se k sobě na pohled pohledná dvojice vrátí, bohužel to čekat vážně nemohou. „Nikdy jsem takové comebacky nezažila. Když jsem se už jednou s někým rozešla, bylo to navždy v životě. Tak to je momentálně i mezi námi s Davidem...,“ potvrdila Monika to, že se řídí ve vztazích heslem „Dvakrát nevstoupíš do jedné řeky“.

 

Autor: bin

Diskuze