Kendall Jenner - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Co to tam má?

FOTO: Kendall Jenner se nechala vyfotit úplně nahá! Co to má ale s nohama? ptají se fanoušci

Ještě před pár lety ji všichni znali pouze jako nevlastní sestru Kim Kardashian. Kendall Jenner ale dokázala, že má navíc. Prosadila se v modelingu a má statisíce fanoušků po celém světě. Nyní zveřejnila nové fotky. Tentokrát však pozornost fanoušků neupoutala její krásná postava, nýbrž její chodidla! Vidíte to také?

8 fotek
Fanoušci dvaadvacetileté Kendall Jenner slaví – půvabná modelka totiž přidala na svůj Instagram nové provokativní fotky! Hvězdná kráska má tělo bohyně a není žádné tajemství, že se ho nestydí ukazovat. A tentokrát nejde o výstřih až k pupíků nebo sexy prádlo, mladá modelka je na černobílých fotografiích úplně nahá.

Své poprsí a intimní partie zakrývá pouze svýma rukama, neukazuje ale víc, než je nezbytně nutné. Tentokrát se však pohledy fanoušků nezaměřily na její krásné tělo, nýbrž na chodidla. Fotky vyvolaly vlnu nevole a hromadu otázek.

„Miluji tě, ale, holka, co to máš s těmi prsty?“ ptal se v komentářích jeden z fanoušků. V podobném duchu se nesou i tisíce dalších komentářů. Chodidla a prsty modelky vypadají skutečně prapodivně. Sama Kendall se k fotkám prozatím nevyjádřila. Zatím víme jen to, že sérii jinak velmi stylových snímků nafotila fotografka Saša Samson, která před tím pracovala se zpěvačkou Pink, Ditou Von Teesen a také s jejími sestrami Kim Kardashian a Kylie Jenner.

Autor: Iri

Diskuze