Katie Price - 1
Zdroj: Profimedia
Ani chloupek...

Sexy Katie Price překvapila fanoušky. Na Instagram dala fotku své holé číči!

Extravagantní modelka přidala na svůj Instagram, který sleduje přes milion lidí, fotku své holé číči. Co na ní říkáte?

6 fotek
Britská modelka Katie Price (38) má na svém instagramovém kontě něco přes milion sledujících. Je si vědoma toho, že to je nemalé číslo, proto o své followers pečuje a pravidelně jim na svůj profil přidává pěkně pikantní fotky. Na dokumentaci jejího zadečku při zkrášlovacích procedurách jsou už všichni zvyklý. Nyní ale přidala fotku, na které ukázala svou holou číču. A to bez ostychu!

Možná jste si pod tím pojmem představovali, že bůh ví, co neuvidíte, ale i když je modelka známá svojí extravagancí, tak se jedná pouze o její kočičku bez srsti. Se kterou se Katie fikaně vyfotila, když jí malá kočička prolézala mezi nohama. Další fotky ukazují, jak si bezchlupáč hoví na vypracovaném zadečku Katie.

Modelka, která spoustu lidí pohoršuje svým údajným nevkusem, si ale takové sexy fotky může dovolit. Po pěti dětech má naprosto senzační postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká mladší kolegyně. Katie se také dlouho nemohla rozhodnout, jestli chce mít velká nebo malá prsa. Několik let ji zdobily obří silikonové vnady, které si pak nechala vyndat a chodila s plochým hrudníkem. Za pár měsíců si nechala prsa znovu udělat. Alespoň že má Katie jasno v tom, jakou chce mít doma číču.

Autor: mic

Diskuze