Tammy Hembrow - 1
Zdroj: Instagram
Vidíte to také?

Sexy kráska naštvala fanoušky na Instagramu: Pobouřila je svým zadkem! FOTO

Modelka a fitness trenérka Tammy Hembrow je velmi úspěšná na sociální síti. Na Instagramu ji sleduje dokonce víc jak 9 milionů lidí. Nyní známá kráska čelí kritice ze strany mnoha svých sledujících. Podle nich si totiž blondýnka upravila na fotce část těla.

8 fotek
Podle mnoha lidí je na první pohled vidět, že na obrázku není něco v pořádku. Sexy Australanka se je nyní marně snaží přesvědčit, že záběr nijak neupravovala a jde pouze o optický klam. Mnozí jsou přesvědčeni o tom, že fotku, na níž třiadvacetiletá maminka pózuje v růžových bikinách, je velmi nešikovně upravená.

Dlaždice na okraji bazénu, na němž sedí, se totiž podivně ohýbají. Zatímco někteří si myslí, že jde o optický klam, druzí tvrdí, že je to výsledek zpackané úpravy fotografie. Jen hrstce lidí se zdá naopak snímek v pořádku.

Zaskočená Tammy trvá na tom, že do snímku nijak nezasahovala a dlaždice na okraji bazénu jsou vyfoceny tak, jak vypadaly reálně, protože kopírují sloup, na kterém Tammy sedí. "Nikdy nikomu nic nevysvětlujte," radí jí jeden z fanoušků. Další zas vtipně dodaly, že tolik diskutované dlaždice prostě nevydržely nápor kulatého modelčina zadku a ohnuly se.

Autor: mk

Diskuze