Simona Krainová a Orlando Bloom - 1
Zdroj: Instagram
Je to dračice

ŠOK: Simona Krainová strávila noc s hollywoodským hercem! Stalo se to v centru Prahy

Krásná modelka Simona Krainová si umí vybrat. Pro noční radovánky zvolila společnost jednoho z nejvíce sexy herců Hollywoodu! Kdo s ní řádil v Praze?

7 fotek
Hollywoodský sexy herec Orlando Bloom (40), který se proslavil především rolemi Legolase v trilogii Pán prstenů nebo Willa Turnera v Pirátech z Karibiku, se vydal do Prahy. Není tu však na dovolené, nýbrž pracovně.

V našem hlavním městě se chystá natáčet osmidílný seriál Carnival Row, ve kterém si mimo jiné zahraje také herečka Tamzin Merchant (30), která hrála například v populárním seriálu Hra o trůny, a Cara Delevigne (25) .

Než se Orlando plně ponoří do natáčecího procesu fantasy seriálu, který režíruje Paul McGuigan, má ještě trochu času, aby se pokochal krásami Prahy. Natáčení totiž začne přibližně až za týden. Expres.cz informoval o tom, že se Orlando Bloom pohybuje především po centru starého města. V neděli se prošel podél Vltavy a zavítal na výstavu do Rudolfína.

Volno slavného herce se neobešlo ani bez ozkoušení pražských podniků. V jednom z nich se potkal s topmodelkou Simonou Krainovou (44) a její sestrou. Selfíčko s Legolasem pak zveřejnily na svých sociálních sítích.

Orlandovi už se volno pomalu krátí. Pak bude svůj čas v Praze místo na břehu Vltavy, trávit v ateliérech na Barrandově.

 

 

 

Autor: mk

Diskuze