Eva Burešová - 1
Zdroj: Instagram
Krásná maminka

Sexy jako nikdy: Eva Burešová z Gymplu ukázala syna a postavu po porodu!

Před více než týdnem herečka známá ze seriálu Gympl porodila syna Nathaniela. Až teď ale ukázala fotku s miminkem a svoji postavu, kterou otevřeně ohodnotila! Jak se líbí vám?

6 fotek
Herečka a novopečená maminka Eva Burešová (23) září štěstím! Hvězda známá jako studentka Renata ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným se stala před devíti dny maminkou prvorozeného syna Nathaniela. Spolu s přítelem tak mají opravdový důvod k radosti. Herečka si pochvalovala bezchybné těhotenství a po celou dobu sršela optimismem.

Ten ji neopouští ani po porodu. Některé matky trpí tzv. laktační psychózou, jiné jsou stále unavené a vyčerpané, ale to krásná herečka ne! Její pozitivní myšlení se odráží i na její zevnějšku a nutno uznat že vypadá naprosto báječně! Těžko uvěřit, že před 9 dny ležela na porodním sále a zvládla na svět přivést miminko, které vážilo přes čtyři kila!

Mladá brunetka se nyní pochlubila fotkou se synem, na které je vidět celá její postava a sama příspěvek komentuje následovně: „Jsem týden máma! Týden bez Mauglího v bříšku... A dnes jsem fakticky na sebe dala své staré jeany a šla jsem na zmrzku (proto ten modrej jazyk). Za prvé se musím přiznat, že jsem byla zvláštně nervózní vyjít před lidi po několika měsících takhle bez bříška. Ale co, jsem to prolomila... Ach!
Ženský, já se cítím tak sexy!“ Uznejte sami, že se krásná novopečená maminka dostává do formy velmi rychle! Ne nadarmo se říká, že duševní pohoda rovná se půlka zdraví.

Autor: bin

Diskuze