Zuska Velichová - 14
Zdroj: facebook
Zrzavá dračice

Sexy herečka z Ordinace vypustila do světa vyzývavé fotky. Je na nich naprosto dokonalá!

Herečka Zuska Velichová, kterou diváci znají z nováckého seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2, umí potěšit své fanoušky. Na svůj profil nahrála několik opravdu sexy fotek. Kam si takhe vyrazila?

Krásná zrzka Zuska Velichová pochází z Plzně, vystudovala brněnskou JAMU a poté se přestěhovala do Španělska. Proto o ní také dlouho nebylo v Česku a na Slovensku moc slyšet. Na jihu Evropy dokonce vystudovala herectví a od minulého roku ji můžete vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako sestřičku Moniku.

Nyní se představitelka sestřičky Moniky rozhodla potěšit své fanoušky a na svůj facebookový profil umístila několik vyzývavých fotografií. Herečka je na nich v zelených flitrových šatech, pózuje u auta a očima láká všehcny milovníky zrzavých sexy žen. K příspěvku připojila vtipný komentář "Takových pár přirozených póz". 

Kam si asi takhle vyšperkováná Zuska vyrazila? Že by se svým přítelem, sportovcem z Argentiny, mířila na nějakou slavnostní událost? Nebo se takhle krásná zrzka oblékla kvůli snímkům, nad kterými se její fanoušci teď radují? Kdo ví. Ale to, že se snímky fanouškům líbí, dokazují i pochvalné komentáře, kterými pod fotografiemi nešetřili.

 

Autor: sim

Diskuze