Scarlett Johansson a Romain Dauriac - 1
Zdroj: Profimedia
Chudák dcera

Sexy herečka Scarlett Johansson bude zase k mání: Definitivně se rozvádí s manželem a bojuje o dceru!

Říká se, že krásné ženy mívají v lásce smůlu, a to i ty nejkrásnější. Důkazem je třeba Katy Perry (32), Angelina Jolie (42) a nyní už i Scarlett Johansson (32), která se právě rozvádí.

5 fotek
Už je zase volná! Okouzlující herečka Scarlett Johansson se po lednovém rozchodu se svým manželem, novinářem Romainem Dauriacem, rozvádí. Dvojice se dala dohromady v roce 2012. Herečka se tehdy do pohledného vlastníka reklamní agentury bláznivě zamilovala a vypadalo to, že to bude láska na celý život. Bohužel přišla po pěti letech studená sprcha a pár se rozešel.

Je to velká škoda. Nejenom, že jim to spolu moc slušelo, ale také mají dvouletou dceru Rose Dorothy, která bude úplnou rodinu jistě postrádat. Zdrcený manžel se chce po rozvodu odstěhovat do Francie, zatímco herečka hodlá zůstat v Los Angeles. Na střídavé péči se dvojici zatím nepodařilo dohodnout, a tak to vypadá, že o dceru ještě svedou velký boj.

Pro herečku to není první krach manželství. V roce 2011 se rozvedla s hereckým kolegou Ryanen Reynoldsem (40), který patří mezi největší slavné krasavce současnosti. Snad ještě dvojice najde společnou řeč, protože to zatím vypadá, že rozvodem bude nejvíce trpět dcera.

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt Zdeňka Raušera objasněna. Rodina řekla, co se stalo

Autor: Beat

Diskuze