ChuanDo Tan - 1
Zdroj: Instagram
Nevypadá na to

Sexy fotograf je hvězdou Instagramu: Fanynky z jeho SNÍMKŮ šílí! Neuvěříte, kolik mu je let

Fotograf Chuan Do Tan vypadá na svůj věk neuvěřitelně dobře. Sleduje ho přes milion lidí a většina mu hádala do 30 let. Když ale prozradil svůj skutečný věk, vyrazil jim dech!

9 fotek
Nejen Asiatky, ale také Asiaté vypadají často mnohem mladší, než je jejich skutečný věk. Podívejte se například na takového Jackieho Chana, který vypadá dlouhou dobu stejně. A nebo jeho kolegu z filmu Malý velký bojovník, taiwansko.amerického zpěváka a herce Leehoma Wanga. Ten se od svých 30 do nynějších 42 snad vůbec nezměnil.

Podobně je na tom s geny také čínský fotograf Chuan Do Tan, který zmátl tisíce žen, jež ho sledují na Instagramu. Tento pohledný sexy chlapík přidává na sociální sítě, kde už mimochodem dovršil milionu sledujících, fotografie, ze kterých mladé slečny přímo šílí. Na fotkách bez trička často vystavuje svou vypracovanou postavu a břišáky, na kterých pravidelně maká v posilovně.

Většina fanynek si myslela, že je mu něco mezi 25 a 30 lety. Když ale Chuan Do prozradil, kolik mu je skutečně let, nestačily se dámy divit. Sympatický fotograf, který fotil i pro české módní časopisy, nedávno oslavil 50. narozeniny. Říká, že za věčným mládím stojí pravidelný pohyb, dostatek spánku a samozřejmě zdravá strava.

Autor: mk

Diskuze