Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Instagram
Má co ukázat

SEXY FOTO: Anička Kadeřávková se ukázala nahoře bez! Nechybí ani holý zadeček

Herečka Anička Kadeřávková (20) se vážně nezdá! Vypadá jako andílek, ale jak je vidět, tak zdání klame a pánové šílí!

6 fotek
Anička Kadeřávková se sice léčí s nepříjemnou boreliózou, ale díky svému statečnému přístupu si i nadále užívá života a rozhodně se neutápí ve svých chmurách. Odletěla proto na dovolenou na španělskou Mallorcu, kde se podle příspěvků na sociální síti velmi dobře baví.

A když už je u moře, je jasné, že kromě party došlo i na ženami tolik oblíbené „opalovačky“, při kterých ukázala trochu více, než jsou u ní fanoušci zvyklí. Herečka odhodila vrchní díl plavek a i spodek není úplně zahalen tajemstvím.

Bohužel pro pány, si ale budou muset vystačit jen se svojí fantazií, protože se Anička sice opalovala nahoře bez, ale jako slušná holka si při focení dala ruku přes své vnady a neumožnila tak nikomu pohled, o kterém jistě nejeden její fanoušek opačného pohlaví sní. Jak je ale vidět, nahoře bez se asi neopaluje moc často. Tomu nasvědčuje bílý pruh na zádech, díky kterému je také vidět, že se herečka i přesto že je blondýnka, velmi dobře opaluje. Holt dobrý pigment! A sexy zadek k tomu... FOTO najdete v galerii!

Autor: bin

Diskuze