Branca Feres a Beatriz Feres - 1
Zdroj: Instagram
Jsou identické úplně všude!

Sexy dvojčata způsobila na olympiádě v Riu rozruch: Média probírají více jejich těla než sportovní výkony!

Někteří sledují olympijské hry kvůli špičkovým sportovním výkonům, jiné zase zajímá spíše vzhled a vypracovaná těla sportovců. Tyto dvě sexy plavkyně vám zajistí obojí!

13 fotek
Bia a Branca Feres z Brazílie jsou identická dvojčata. Už ve třech letech začaly s plaváním a gymnastikou a nyní, když je jim 28, mají na dosah zlatou medaili na olympijských hrách v Riu! Dívky se olympiády účastní v disciplíně synchronizované plavání, vždyť kdo jiný může být synchronizovanější než dvojčata? Pozornost ale nepřitahují pouze sportovními výkony, díky svému sexy vzhledu se živí také jako modelky a herečky.

A to není vše. Nedávno vyvolaly rozruch, když v rámci zachování své „identičnosti“ obě podstoupily totožné operace na zvětšení prsou, kvůli kterým se nemohly zúčastnit olympijských her v Londýně. My bychom spíše čekali, že plavkyním bude větší dekolt překážet.

Ať už letos získají zlato či ne, je jisté, že nedostatkem práce po olympiádě trpět nebudou, pracovní nabídky totiž mají na dlouhé měsíce dopředu. Jejich popularitě dopomohl i společný instagramový účet, který sleduje přes 420 tisíc lidí a každý příspěvek má kolem deseti tisíc „lajků“. Jak by taky ne, když většinou přidávají fotky svých ohebných a vypracovaných těl, kterými se můžete pokochat i v naší galerii.

Přímé přenosy z olympijských her v Riu de Janeiru můžete sledovat na stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Autor: mkr

Diskuze