Barbora a Luce Černá - 20
Zdroj: Facebook/Instagram
České Olsenky?

NEJVÍC SEXY DVOJČATA: Holky z Česka si zahrály po boku Brada Pitta a teď dobývají svět filmu! Jsou nádherné

Tyhle dvě krásky mají před sebou pohádkovou budoucnost. Jsou sexy, talentované a svoji kariéru odstartovaly po boku Brada Pitta. Barbora a Lucie navíc pocházejí z České republiky. Podívejte se, jaký poklad tu máme.

9 fotek
Barbora a Lucie Černá jsou dvojčata, o kterých se mluví jako o českých Olsenkách. Bára s Luckou jsou ale daleko více sexy než jejich zahraniční a mnohem slavnější kolegyně. Tmavé vlasy, uhrančivý pohled a k tomu všemu ještě neuvěřitelný talent. To jsou naše holky z Lovosic. Tušili jste vůbec, jaký tady máme v České republice poklad? Tahle děvčata mají totiž za sebou už řadu úspěchů.

Už jako malé holčičky si zahrály komparz vedle Brada Pitta (53) v reklamě na mobilního operátora. Holky si to pravděpodobně nepamatují, protože byly ještě hodně malinké. Nicméně tenhle pracovní zářez už jim nikdo neodpáře. A kdo se může pochlubit tím, že byl v bezprostřední blízkosti slavného hollywoodského herce Brada Pitta?

Tím ale jejich herecká kariéra zdaleka neskončila. Zahrály si například v seriálu Gympl s ručením omezením, který vysílala TV Nova. Kromě toho také zazářily v celovečerním filmu Kameňák 4. Lucka získala dokonce hlavní roli princezny v jedné české pohádce a společně také účinkovaly ve videoklipu Adama Mišíka (19). Jak vidíte, tak holky jsou opravdu šikovné a všichni můžeme jen netrpělivě čekat, s jakou peckou přijdou příště. Tyhle dvě krásky totiž mají hodně co nabídnout.

Autor: mic

Diskuze