David Gránský - 1
Zdroj: oficiální zdroj
David Gránský
To bylo o fous!

Sexy David Gránský promluvil o svém dětství. Málem jsme o tohle tělo přišli!

K nejsledovanějším seriálovým hercům patří talentovaný David Gránský. Nejen že umí hrát, on dokonce i skvěle zpívá a ještě dobře vypadá. Prásku ale prozradil šokující informaci. Slavný totiž vůbec být nemusel!

Jedenadvacetiletý modrooký fešák David Gránský o sobě dal poprvé vědět v talentové soutěži X Faktor. Tam oslnil svým zpěvem a nabídky na role zejména v muzikálech, se začaly hrnout. V současnosti navíc hraje jednu z ústředních postav v nováckém seriálu Gympl s(r)učením omezeným a má za sebou i roli v Kameňáku 4. Tam se musel vypořádat s pořádnou hereckou zkouškou, čekala ho totiž postelová scéna. "Tam je úplně šílená vulgární postelová scéna, kterou už nechci zažít. Hrál jsem tam takovýho machýrka, kterej si hodně s holkama hraje," prozradil o roli Gránský.

David Gránský

Skalní fanynky Gránského si zřejmě vůbec neuvědomují, jaké štěstí se na ně usmálo. Nechybělo málo a David v Česku vůbec nemusel žít. Pro Prásk! se totiž rozpovídal o svém dětství. "Já jsem maturoval opožděně, žil jsem totiž jako dítě v Irsku. Nevlastní táta tam dostal pracovní příležitost," svěřil se Gránský.

David byl podle svých slov v Irsku spokojený, jak nám prozradil, na maturitu z angličtiny, se díky pobytu v zahraničí nemusel učit. "Žili jsme tam celá rodina, ale nakonec jsme se vrátili, ale hodně nám to dalo. Já jsem pak musel nastoupit o stupeň níž na základní škole," dodal Gránský. Těch pár let mimo republiku, jak je vidět, Gránskému neuškodilo, v současnosti studuje na kozervatoři a jeho hvězda stále stoupá vzhůru.

Vše o seriálu Gympl s (r)učením omezeným čtěte ZDE. Předchozí díly můžete sledovat na VOYO.

Podívejte se na videorozhovor s Davidem:

Autor: bar

Diskuze