David Beckham - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
A to je v důchodu

Kolik vydělá David Beckham za jediný den? Tahle suma vám vyrazí dech!

I když je David Beckham (42) už "v důchodu", stále ví, jak vydělávat balík! Svůj poslední fotbalový zápas odehrál v roce 2013, ale je o něm pořád slyšet! Čím to je, že se mu pracovní nabídky stále jen hrnou?

8 fotek
V roce 2003 opustil Manchester United. Rázem se stal hvězdou, kterou chce snad úplně každý. Přešel ke španělským gigantům Real Madrid, kde byl zaplaven hromadou peněz. V květnu 2013 odehrál proti týmu Brestu (výhra 3:1) své poslední soutěžní utkání na domácím stadionu. Vyhrál ligový titul v anglické, španělské, americké a francouzské lize.

O pár přestupů později se však rozhodl svou kariéru pověsit na hřebík a jít do "fotbalového důchodu". To ale nezměnilo fakt, že je David velmi výdělečný člověk. Nabídky se mu hrnuly ze všech stran. Vyjímkou nebyly ani známé módní značky, které sexy fotbalistovi nabídly spolupráci. Ten ji samozřejmě přijal, možná i kvůli touze pracovat v jiné branži, než ve sportovní. Aktuálně, i přes to, že už není aktivním fotbalovým hráčem, vydělává v přepočtu 1 milion korun denně.

Potetovaný hezoun má stále čím překvapit. Kdo ví, zda další zajímavá pracovní příležitost nevisí právě teď ve vzduchu. Své peníze si ale neškudlí jen pro sebe. Stojí za to připomenout, že celý jeho plat za pět měsíců v PSG byl darován na charitu. Ovšem v rodinném rozpočtu i přes občasnou dobročinnost stále dost zbyde.

Autor: veh

Diskuze