Charlotte Štiková - 1
Zdroj: Instagram
Nestyda

UKÁZALA JÍ! Charlotte Štiková není žádná stydlivka

Mladší sestra Ornelly Štikové (20) už asi neví, čím by na sebe upoutala pozornost. Proto se rozhodla zveřejnit další hanbaté snímky! Nepřehání to už?

8 fotek
Charlotte zjevně nechce zůstávat ve stínu své “úspěšnější” starší sestry Ornelly, a tak se rozhodla, že na sobě tak trochu zapracuje. V minulosti pro ni byly příznačné přívlastky jako tlusťoška, špekoun či dokonce bečka! Tato divoška se ale rozhodla před časem zhubnout s tím, že si ovšem chce zachovat svoje kypré ženské tvary. No, zkrátka, aby mohla dál dráždit muže svými exibicionistickými fotkami, které zcela běžně vystavuje na sociálních sítích.

Svých obřích vnad a pořádně nakynutého zadku se tedy nechce vzdát. Jak sama říká, sport ji prý nebaví, raději si jde zatancovat s kámoškama do klubu na párty. No a samozřejmě ten nejlepší sport je dle jejích slov co jiného než sex. Hmmm, takové hubnutí se asi líbí každému. Charlotte by se nejraději vystavovala a předváděla někde za peníze, jak zmínila. To by ale ovšem musela udělat mnohem víc, než jen donekonečna vystavovat své selfie či belfie, kterými zahlcuje internet!

Sestra Ornelly se možná lidem jen snaží podstrčit, jak moc zhubla, ovšem mnozí vědí, jak se dá krásně s fotografiemi “kouzlit”, že? I ta největší boubelka může pak vypadat díky Photoshopu jako modelka! Z fotek jejích obnažených hýždí je totiž zjevné, že jsou jaksi menších rozměrů než dříve. Ať už je to holčičí finta s foťákem nebo snad vážně pravda, že Charlotte znatelně zhubla, možná na tyhle fotky nějakého toho boháče sbalí a bude se konečně moci poměřovat s “hvězdnou” sestřičkou! Třeba svou kariérku postaví na svém zadku jako Kim Kardashian, nebo J.Lo...

 

 

 

Autor: Mark

Diskuze