Nejvášnivější natáčení

SEX V ULICI? Tereza s Davidem se konečně sblíží! Patricie Solaříková prozradila detaily

To, na co diváci Ulice už pěknou řádku měsíců netrpělivě čekají, se už tento týden stane skutečností. Tereza s Davidem (Patricie Solaříková, Matouš Ruml) si konečně padnou do náruče! Jak? A jaké bylo natáčení jedné z nejromantičtějších scén nekonečného seriálu?

11 fotek
Mezi Terezou a Davidem to už pár měsíců pěkně jiskří, vždycky si rozuměli a už nějakou dobu oba tuší, že k sobě prostě patří. Diváci jejich lásce fandí, jenže David chodí s Alenou (Tereza Vítů)… Před měsícem odjel sám do Rakouska dokončit vlastní učebnici a měl tak čtyři týdny na to, aby si rozmyslel, co dál.

Teď se vrací a zdá se, že se rozhodl. Jeho první kroky po návratu z Rakouska nevedou k Aleně, ale k Tereze, a setkání to bude opravdu emotivní… „Bude to strašně romantický,“ slibuje představitelka Terezy Patricie Solaříková s tím, že samotné natáčení si oba aktéři užili. „Pro diváky to bude neskutečná romantika, pro nás to bylo spíš vtipné. Pořád jsme se smáli. Pan režisér chtěl, aby Matouš vešel, odhodil tašku na zem a vrhnul se na mě. V televizi to vypadá krásně, ale my jsme z toho měli legraci,“ vzpomíná na romantiku před kamerou herečka. „Navíc Matouš svoji repliku při prvním jetí tak zamumlal, že jsme se při každém dalším odbourali. Nakonec se to ale povedlo a večer se na to určitě podívám, protože mě to samotnou zajímá,“ směje se Solaříková.

Nejen mezi Terezou a Davidem to tento týden zajiskří. Okamžiky vášně prožije i Matěj a Luckou (Jakub Štáfek a Karolína Šafránková). Vendule (Anežka Rusevová) se vrací do života její ex Mário (Jiří Kniha), který jí kdysi zlomil srdce, jenomže stará láska nerezaví... A den ode dne zamilovanější je i Adriana do Roberta (Šárka Vaculíková, Vuk Čelebič). Mrkněte na fotky!

Autor: niž

Diskuze