Gabriela Vránová
Zdroj: Profimedia
Nestihla to...

Sestra zesnulé Gabriely Vránové ( †78): Pořád dokola opakovala poslední přání. Já jí ho nesplnila!

Dnes proběhne poslední rozloučení s herečkou Gabrielou Vránovou, která minulý týden podlehla těžké nemoci. Ještě za svého života ale dlouhé měsíce opakovala své sestře Miriam jedno přání, které jí bohužel splněno nebylo.

5 fotek
Sestra legendární herečky Gabriely Vránové přišla s šokujícím přiznáním. Gábině nesplnila poslední přání. Herečka se totiž nikdy nedokázala smířit se skutečností, že její mladší sestra před lety emigrovala do Spojených států. „Když u mě s bráškou Staníkem na podzim 2016 byli, přemlouvali mě, ať se vrátím domů. Brala jsem to spíše jako hecování,“ prozradila Blesku Miriam.

Když se v loňském roce Vránová dozvěděla od lékařů krutou diagnózu, chtěla mít svojí sestru v Čechách o to více. „Plakala a říkala mi: Zabal to tam a vrať se! Chci tě mít nablízku,“ přiznala hereččina sestra s tím, že Státy opustit nemohla. Má tam nejen přítele a zázemí, ale i práci, která je spjatá s humanitární činností.

„Jak bojovala se zdravotními potížemi, tak mě žádala víc a víc, ať se vrátím a jsem s ní. A říkala to i pár hodin před smrtí. Strašně mě bolí, že jsem její poslední přání nesplnila...“ plakala po příletu do Česka Miriam. Nakonec je přítomna alespoň na její poslední cestě, která se koná v pátek 22. června v dopoledních hodinách v Divadle na Vinohradech.

Autor: bin

Diskuze