Samantha Markle a Meghan - 1
Zdroj: Profimedia
Rodina k nezaplacení

Sestra vévodkyně Meghan promluvila: Je to jenom přetvářka! Ve skutečnosti je úplně jiná

14. 9. 2018

Tohle tady dlouho nebylo. Sestra vévodkyně Meghan, Samantha Markle, promluvila o tom, jaká Harryho (33) manželka skutečně je.

7 fotek
Vévodkyně ze Sussexu má dva tábory. Jeden, který ji uctívá a obdivuje, druhý, který ji nemůže přijít na jméno a pro drsná slova na její osobu nejde daleko. Ke vší smůle do té druhé skupiny paradoxně patří část Meghaniny rodiny včetně nevlastní starší sestry Samanthy.

Ta na sebe velice ráda upozorňuje skrze Meghan a dokonce se ani netají tím, že se na její slávě doslova přiživuje. Bohužel ale opravdu jen v tom negativním slova smyslu. Nyní totiž opět zveřejnila na Twitteru příspěvek, ve kterém lituje jejich společného otce Thomase Marklea a kritizuje Meghan za její faleš.

„Není jediný důvod, proč by se měla Meghan chovat k nejbližším tak, jak to předvádí se svým otcem nebo Ninaki. Ona prostě není hodný člověk a všechno to jen hraje. To je celé. Lidi ve svém okolí využívá a v momentě, kdy už je nepotřebuje, je odkopne,“ tvrdí v jednom části přípěvku Samantha, která hodně píše o Ninaki Priddy, což je bývalá nejlepší kamarádka právě vévodkyně Meghan. Proč bývalá?

Když byly ještě kamarádky, zkritizovala prý Ninaki Meghanino chování vůči bývalému manželovi Trevoru Engelsonovi. Tím jejich přátelství nadobro skončilo a Meghan měla Ninaki vytěsnit ze svého života stejěn surově jako svého otce, který pro Meghan v životě udělal všechno, co jí na očích viděl, tvrdí Samantha. Těžko ale říct, co všechno z jejích řečí je pravda a co lež. Jisté je, že reputaci krásné Meghan jen tak nepokazí. Patří totiž do královské rodiny a tu svět a především samotní Britové bezmezně zbožňují.
 

Autor: bin

Diskuze