Meghan Markle a Samantha Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Mlčeti zlato

Sestra Meghan Markle prolomila mlčení těsně před svatbou: Nevěsta dala rodině přísný ZÁKAZ!

16. 5. 2018

Svatba se nezadržitelně blíží, a tak je jasné, že ještě na poslední chvíli musí ze skříně vypadnout nějací kostlivci. O ty se pokouší postarat přímo Meghanina rodina!

4 fotky
Meghan Markle (36) by měla řešit přípravy na svatbu a těšit se, až se stane ženou prince Harryho. Místo toho se však trápí kvůli své rodině. Otec Thomas dostal infarkt a nepovede ji na svatebním obřadu uličkou, a teď se do všech problémů zapojila i nevlastní sestra, Thomasova dcera z prvního manželství, Samantha (53).

Ta v několika britských televizích promluvila o tom, jak Meghan údajně omezuje svoji rodinu. A to tím, že jim zakazuje, aby komunikovali s novináři. Samantha s takovým přístupem nesouhlasí a podle svých slov si smí říkat, co chce a kde chce.

Samantha je rozhořčená ve skutečnosti hlavně z toho důvodu, že ji a další zbylé členy rodiny nepozvala Meghan na svatbu. Jenže Meghan se s touto částí rodiny nikdy moc nevídala, takže pozvánce neměla zrovna valný důvod. A jak je vidět, rodina o kontakt s ní projevila zájem až teď, když je jejich příbuzná členkou britské monarchie. každopádně Samantha to za svoji kritiku vůči Meghan na Twitteru pořádně schytala.
 

Autor: bin

Diskuze