Ashlynd Howell - 1
Zdroj: Twitter
Zaslouží si to?

Unavená matka na chvíli usnula! Holčička vzala její mobil a utratila na internetu tisíce. Co pořídila?

Nešťastná matka jménem Bethany jednoho dne nedávala pozor a usnula u televize. šestiletá dcera toho pekelně zneužila...

4 fotky
Šestiletá Ashlynd Howell sledovala se svou matkou televizi. Matka byla ten den příliš unavená a usnula. Toho dívka neprodleně využila a otiskla matky palec na display telefonu. Poté si otevřela internetový obchod Amazon a začala nakupovat. Nakoupila si třináct Pokémon plyšáků! Dohromady hračky stály skoro sedm tisíc korun!

Když se matka vzbudila a uviděla objednávku, tak zůstala v šoku. Myslela si, že její telefon někdo napadl. Pro jistotu se ještě zeptala dcery, jestli o tom něco neví. „Jo vím mami, byla jsem nakupovat,“ řekla dívka nadšeně podle deníku Daily Mail. Matce se podařilo vrátit aspoň 4 plyšáky, ale i tak Ashley dostala mnohem víc dárků, než Santa plánoval.

Děti prostě vědí, co chtějí a na rozdíl od dospělých jim chybí zodpovědnost. Bethany si toho moc vyčítat nemůže, u televize přece může usnout každý. Měla by ale rázně dceři vysvětlit, že na cizí věci se nesahá, natož krást něčí otisky. Jinak by se mohlo stát, že si jednoho dne zase zdřímne a ze zahrady Zoo plnou Pokémonů. Taky byste dívce všechny hračky dali? Nebo by si zasloužila spíš potrestat?

Autor: Beat

Diskuze