Tisíc a jedna noc
Zdroj: Nova.cz
Kam dala vlasy?

Seriálovou krásku Šeherezádu byste dnes nepoznali: Pořádně změnila image! FOTO

Seriálová láska Onur a Šeherezády se přenesla i do jejich soukromého života. Herečka Bergüzar Korel (35) a herec Halit Ergenç (48) se v roce 2009 poté, co spolu hráli v letech 2006 až 2009 pár v seriálu Tisíc a jedna noc, vzali. Jejich manželství trvá do dnes a společně vychovávají syna Aliho (8).

17 fotek
Do podvědomí se charismatický Halit a krásná Bergüzar dostali českým divákům díky stanici Nova Cinema, která seriál Tisíc a jedna noc vysílala. Rázem si tuto oblíbenou tureckou dvojici mnoho lidí zamilovalo i u nás.

Když se turecká telenovela začala natáčet, Bergüzar bylo pouhých 24 let. Letos koncem srpna však herečka oslaví už 36. narozeniny. Bergüzar je v Turecku považována za místní Angelinu Jolie. Aktivně totiž pomáhá dětem z dětských domovů.

Herečku si všichni pamatují jako dlouhovlasou krásku. Délka jejích tmavých vlasů sahala až do půli zad. Tomu už je ale konec! Nejdříve svou bujnou hřívu zkrátila na ramena. Teď se ale Bergüzar rozhodla pro ještě větší změnu. Nedávno se na jednom večírku objevila s krátkými kudrnatými vlasy a všechny tak pořádně šokovala! Stálejí to však velmi sluší.

Autor: mk

Diskuze