Shannen Doherty - 10
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Naděje umírá poslední

Seriálová Brenda nevzdává boj s rakovinou. S fanoušky sdílela tento srdcervoucí snímek!

Herečku Shannen Doherty (45) potkal velmi nepříjemný osud. Kráska z legendárního seriálu už rok bojuje se smrtelnou nemocí. Tahle smutná fotka vás dojme!

8 fotek
Představitelka Prue Halliwell ze seriálu Čarodějky, nebo studentky Brendy Walshové ze seriálu Beverly Hills 90210, se o své nemoci nebojí mluvit na veřejnosti. Svůj instagramový účet plní fotografiemi z průběhu léčby rakoviny prsu.

K fotografii, jak jí maminka zbavuje vlasů, nyní Shannen přidala i momentku z první chemoterapie, na kterou nastoupila teprve před několika dny. Toho dne, oblíbená herečka sdílela se svými fanoušky fotky dvě. Jednu, jak jí její oblíbená nemocniční sestra Dawn aplikuje injekční stříkačkou léčivou látku. Druhou pak, jak jí u nemocničního křesla líbá a podporuje její manžel Kurt Iswarienko.

"Toto je jedna z tváří rakoviny," napsala k fotografii Shannen. Herečce se rakovina rozšířila do mízních uzlin, a tak musí sebrat veškerou energii a sílu, aby boj s krutou nemocí zvládla. Největší oporou je jí rodina a manžel, který jí na chemoterapie doprovází.

Hollywoodská hvězda nebojuje ale jen s rakovinou prsu. Soudí se také se společností, která jí spravovala finance a přestala platit její zdravotní pojištění. Právě kvůli tomuto obrovskému pochybení, se Shannen o rakovině nedozvěděla v rané fázi, ale mnohem později.

Autor: sim

Diskuze