Zdroj: TV Nova
Už dnes

Seriál Ulice bude ode dneška ještě přitažlivější. Přichází kráska Sára Affašová a návrat hlásí Anna Kadeřávková

Po necelých dvou letech se diváci TV Nova mohou opět těšit na jednu z nejoblíbenějších postav seriálu Ulice. Z Ameriky, kam odletěla hledat kariérní štěstí, se už dnes vrátí Anna Kadeřávková alias Rozina Maléřová. A nepřijíždí sama, z Ameriky se spolu s ní vrací kamarádka Jana, kterou ztvární krásná mladá herečka Sára Affašová (24).

9 fotek
„Jana je extrovertní a cílevědomá holka, která touží po tom být úspěšná. Před svým odjezdem do USA, kde se seznámila s Rozinou, studovala hereckou konzervatoř. Byla dobrá, vybral si ji do malé role nějaký zahraniční štáb, který tu točil. Nabídli ji pak kšeft v USA a Jana získala pocit, že má cestu do Hollywoodu otevřenou. Utekla do USA těsně před maturitou, a to jí matka nemůže zapomenout. Svůj herecký talent po návratu zkouší Jana jakkoliv uplatnit, obchází castingové agentury, ovšem bez valného úspěchu – talent sice nepostrádá, konkurence je ale velká a ji nikdo nezná,“ prozrazuje o své roli v Ulici Sára Affašová s tím, že s její postavou Janou jí leccos spojuje.

„Myslím, že Jana a já máme společnou určitou roztěkanost, neposednost a energičnost. Jana miluje Instagram a tráví na něm velkou spoustu času. Já Instagram mám, ale nejsem v něm, popravdě, nejzběhlejší. Před nedávnem jsem se tomu začala trochu víc věnovat a postupně se učím, do té doby jsem byla spíše pasivnější,“ přiznává herečka, která si už zálibu v Instagramu našla také, a svým fanouškům servíruje své půvabné fotografie.


Dnešní díl seriálu Ulice přinese jedno velké překvapení, o které se svým nečekaným návratem postará Anna Kadeřávková coby Rozina Maléřová. „Bude to velkolepý návrat. Musím říct, že mě hodně překvapilo, jak se moje postava bude vyvíjet. Nebyla jsem tady teď dva roky, Rozina byla v Americe a za tu dobu se změnila. Vrátí se nečekaně a až později se rodina a vlastně i diváci dozví, co za tím náhlým návratem stálo,“ prozrazuje mladá herečka. Zatímco její postava Roziny od ledna 2017 dle scénáře seriálu Ulice budovala ve Spojených státech kariéru modelky, její představitelka Anna Kadeřávková se potýká s nepříjemnou nemocí. Lékaři jí diagnostikovali lymskou boreliózu. Herečka se rozhodla využít své popularity a o průběhu léčby pravidelně informuje na svém profilu na sociální síti Instagram. V současné chvíli je na konci léčebné kůry, a to jí umožňuje i souběžné natáčení seriálu Ulice. Ač s drobnými limity.

„Cítím, že mě to trochu omezuje při natáčení. Jsem hodně unavená, bývá mi špatně, mám speciální dietu. Je to nepříjemné. Kromě toho mám na půl roku antibiotika a měla bych být v klidovém režimu. Nesmím se absolutně stresovat. Vypouštím všechno, co nemusím řešit. Borelióza je nemoc, která není vidět, a pokud člověk nechce, aby to někdo věděl, nikdo se to nemusí dozvědět, ale je to náročné s tím žít,“ přiznává herečka s tím, že natáčení Ulice ji v léčbě nelimituje. Naopak. „Díky tomu mám zase v životě nějaký řád a to mi paradoxně dodává pocit klidu a jistoty. Návrat byl fajn, tady je suprovej kolektiv, je tu hezky, a tak jsem se těšila,“ dodala. I přes zdravotní komplikace se Anna Kadeřávková věnovala natáčení naplno, a tak ji diváci od 6. listopadu budou opět v Ulici pravidelně potkávat.

Na Annu Kadeřávkovou a Sáru Affašovou se mohou diváci Ulice těšit už dnes v 18:25 na Nově! Odvysílané díly Ulice najdete ke zhlédnutí na webu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze