Ordinace v růžové zahradě - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Máte se na co těšit!

Ordinace v růžové zahradě 2 má nový Instagram! Obsahuje zákulisní fotky, které jinde neuvidíte

Seriál Ordinace v růžové zahradě si získal srdce milionů diváků, kteří pravidelně dvakrát týdně sledují životní osudy svých oblíbených hrdinů. Seriál nyní přichází s novinkou.

4 fotky
Mysleli jste si, že když v televizi vidíte scénku z nemocničního pokoje, kde by se dala smutná atmosféra krájet, že to tak bylo i ve skutečnosti? Nenechte se mýlit. Při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě si všichni zúčastnění užijí kopec srandy. Přesně o takové momenty se s vámi tvůrci seriálu chtějí podělit na svém nově spuštěném instagramovém profilu. A ještě mnohem víc.

V dnešní době kdo nemá instagram, jako by nebyl. Proto byl jeden takový založen i pro všemi oblíbený seriál. Pokud se o tom budete chtít přesvědčit a podívat se na fotografie a zážitky ze zákulisí seriálu, které jinde neuvidíte, tak ho najdete pod účtem: ordinace2serial.

Těšit se také můžete na fotky a postřehy pořízené přímo vašimi oblíbenými herci. Co třeba dělá Jan Čenský, když čeká, až mu dorazí kolegyně z maskérny? Kdo se stará o vlasy Zlaty Adamovské? Nebo co rozesmálo Martina Stránského? Tak neváhejte a zjistěte to!

Autor: mic

Diskuze