Serena Williams a Alexis Ohaniani - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Blahopřejeme!

Serena Williams se bude vdávat! O ruku ji požádal její úspěšný partner, a to neskutečně romanticky

Úspěšná tenistka se konečně dočkala zásnub. Nelovila ve sportovních vodách, ale bere si nevýrazného „ajťáka“. Pro ni je ale panem božským a bez váhání se sňatkem souhlasila.

5 fotek
Závěr letošního roku byl plný neštěstí. Nepřestávají se však dít i dobré věci. Své o tom ví tenistka Serena Williams (35), která se konečně dočkala vysněného zásnubního prstýnku. Vítězka 22 grandslamových turnajů bez váhání souhlasila a brzy z ní bude krásná nevěsta.

Zasnoubení proběhlo velice romanticky. Tenistka přišla domů a tam už měla zabalené věci. Mohlo by se zdát, že ji přítel vyhazuje z domu. Nic takového se ale nestalo. Místo toho ji vzal do Říma, kde se poznali. Večer ji vzal do restaurace, kde se nečekaně kdysi seznámili. Tentokrát u stolu nebyli náhodou. Když se usadili, tak Alexis Ohanian (33) poklekl a požádal krásnou sportovkyni o ruku. Její odpověď byla jednoznačně ano!

Šťastnou příhodou se pochlubila na sociální síti Reddit, kterou její přítel částečně založil. Tím si vydělal slušné jmění, ale rozhodě to není důvod, proč si ho bere. Tenistky majetek je totiž odhadován na 130 miliónů dolarů. Za takovou sumu by si kdejakého snoubence mohla i koupit. To ale exotická kráska nemá zapotřebí a bude se vdávat z lásky.

Autor: Beat

Diskuze