Selfie video z Jablonce
Zdroj: Profimedia
Tohle jsou naše děti???

Selfie video jako varování pro rodiče: Připité školačky z Jablonce drogují a jsou neskutečně vulgární!

Na internetu se objevilo video, které šokovalo celou Českou republiku. Tohle jsou naše děti? Neuvěřitelné video je varováním pro všechny rodiče!

Video, na kterém jsou děti ze severočeského Jablonce, se objevilo na serveru youtube a chvílemi se zdá opravdu neskutečné. Není to jen vtip? Nejsou ty holky se selfietyčí z nějakého filmu? Bohužel asi ne.

Redakci upozornila na video jedna dívka a jde o skutečné reálie. Sama si uvědomuje, že je to případ pro sociální úřad, že by s jejich rodiči měl někdo minimálně promluvit. Teenagerky konzumují alkohol, kouří cigarety a velmi vulgárně se baví nejenom o sexu. Vše navíc samy natáčí.

"Dobrý den, video je autentické. Jsou to holky ve věku 12ti až 14ti let a poslala jsem vám ho, protože jsem chtěla poukázat na to, jak dnešní mládež tráví svůj volný čas. Jsou ze stejne školy, kam chodim já. Jedna z páté třídy a druhá ze šesté. Ta, co to natáčí, o té nemám informace. Je to rozšířené po celém Facebooku a myslím, že to opravdu normální není. Točily to jako stream na Facebooku a bylo to pro veřejnost. Jeden youtuber to sestříhal a dal to na youtube," napsala do redakce dívka, která si nepřeje být jmenována.

Oním youtuberem, který video se stříhal a dal na youtube, je Kristián Kvetovský. Také on se ním nebaví, ale vložil ho tam proto, aby ukázal, jak je podobné chování špatné. Snad pomůže tomu, aby se dívky daly na jinou cestu.

Autor: red

Diskuze