Selena Gomez - 4
Zdroj: Profimedia / instagram
Nejtěžší chvíle života

Selena Gomez podstoupila složitou transplantaci! Co se krásce stalo? DĚSIVÉ FOTO

Jedna z nejtěžších chvil života. Tak by se daly popsat momenty, kterými si v posledních dnech musela zpěvačka Selena Gomez (25) projít. Musela totiž na transplantaci! Důkazem je tato fotografie!

9 fotek
Jediná fotka dokázala vyděsit fanoušky této popové hvězdy! Selena umístila na svůj Instagram fotografii, kde leží na nemocničním lůžku, společně se svou nejlepší kamarádkou, herečkou Franciou Raisou (29). Právě ta Seleně poskytla svou ledvinu.

Zpěvačka už před dvěma lety prozradila, že trpí lupusem, kvůli kterému musela tuto operaci podstoupit. Nebezpečná nemoc s sebou nese spousty dalších nepříjemností jako je třeba fakt, že Selena musela už několikrát zrušit řadu koncertů.

Zdraví má ale každý jen jedno, a proto je důležité si ho patřičně vážit. Selena je podle všeho neskutečně vděčná za to, že má tak obětavou kamarádku po svém boku. „Nemohu slovy popsat, jak moc jsem jí vděčná. Dala mi nejvzácnější dar a sama podstoupila obrovskou oběť. Strašně tě miluju, ségra,“ vzkázala Selena u jejich společné fotky. Ta získala během několika minut milion lajků. Fanoušci se snaží takto vyjádřit Seleně podporu alespoň na dálku.

Autor: veh

Diskuze