Má se dobře

Selena Gomez drží dietu? Podle nových FOTEK v plavkách to tak rozhodně nevypadá!

Selena Gomez (26) se údajně rozhodla zatočit s přebytečnými kily, která kvůli depresím nabrala. Když se ale podíváte na její nové fotky v plavkách, sami musíte uznat, že k nějaké změně zatím nedošlo. Že by se začala mít ráda taková, jaká je?

10 fotek
V dnešní době se společnost snaží ženám a dívkám vnuknout myšlenku, že symbolem krásy není vychrtlost a propadlé tváře, nýbrž sexy křivky, díky kterým je ženu takzvaně za co chytit. A tak se dá říct, že Selena Gomez naprosto splňuje představu o dnešním ideálu krásy.

Kvůli zdravotním problémům a depresím se z hubeňoučké Seleny stala žena krev a mlíko. Po tom, co se znovu léčila na psychiatrické klinice, se ale zpěvačka prý rozhodla vzít životní změny z gruntu a začít hubnout, aby měla zase ty dokonale štíhlé křivky jako dříve. Dokonce si i platí soukromé hodiny pilates, které zpěvačku údajně vyjdou na 6500 tisíce korun za jednu!

Jak to ale vypadá, kýžené výsledky se i přes velkou snahu a investované peníze zatím nedostavují. Selena se pochlubila fotkami z oslavy, která se konala na pláži, a tak měli všichni možnost podívat se, jak jí hubnutí jde. Bohužel ale kde nic, tu nic... změna žádná.

Autor: bin

Diskuze