Pomeje - léčitel
Zdroj: Profimedia
Podivné okolnosti?

Svěřil se do rukou léčitele a zemřel! Kamarád Jiřího Pomeje je po smrti

Jiří Pomeje (†54), který nedávno podlehl rakovině, před svou smrtí bydlel u Miloše Gašpara. Byt jim dal k užívání jejich věrný kamarád Pavel Pásek (51). Gašpar v minulosti prodělal mrtvici a posléze se svěřil do rukou léčitele. Před třemi týdny však náhle zemřel.

9 fotek
Miloš Gašpar a Jiří Pomeje byli přátelé. Když Pomeje před svou smrtí odešel od manželky, bydlel s Gašparem v půjčeném bytě, který jim dal k užívání Pavel Pásek.

Nejdříve Páskovi odešel do nebe jeho kamarád Jiří Pomeje, a teď i Gašpar. "Dlouhodobě na tom byl zdravotně velmi špatně. Byl tři roky po mrtvici. Byl jsem v Thajsku a on taky, akorát každý na jiném ostrově. Ještě jsme plánovali, že za mnou přijede," svěřil se Prásku Pavel Pásek.

Gašpar absolvoval rehabilitace a Thajsku zvolil alternativní léčbu. "Léčil se tam u nějakého šamana a říkal, že se z toho dostal. Nohu, kterou měl ochrnutou, díky němu rozhýbal. Byl to ale prý velký nápor na srdce," pokračuje. "Pak náhle zemřel," dodal Pásek.

"Co se léčitelství týká, jakmile se někde přidá, možná se někde musí ubrat,“ říká Pásek a naznačuje obavy z alternativní léčby.

"Je to hodně nepříjemné. Máte kamaráda, který je přes kopec. Dohadujete se, kdy se uvidíte a pak… Bydlel v bytě s Jirkou, který byl kdysi jeho a já ho od něj koupil," říká Pásek, jež ve velmi krátké době přišel o dva dobré přátelé.

10 věcí, které musíte vědět o mozkové mrtvici, abyste ZACHRÁNILI své blízké
Chcete být zdraví? Toto je porce zeleniny a ovoce, kterou musíte denně sníst

Autor: Han

Diskuze