Steve Easterbrook
Zdroj: Profimedia
Easterbrook byl v čele společnosti od roku 2015
už mají nástupce

Šéf McDonald's končí. Vyhodili ho kvůli románku na pracovišti!

Šéf jednoho z největších světových fastfoodových řetězců McDonald's Steve Easterbrook končí. Odchází poté, co se přišlo na to, že udržoval románek s jednou ze zaměstnankyň podniku.

Mít vztah se svým zaměstnancem je v McDonald's v rozporu s firemní politikou. Porušení tohoto pravidla přišlo dosavadního generálního ředitele a prezidenta společnosti pěkně draho. Správní rada na románek přišla a Easterbrook tak musí skončit. "Prokázal špatný úsudek," uvedla firma ve svém prohlášení. Informovala o tom televizní stanice CNN.

 

Easterbrook svou chybu přiznal a projevil lítost. "Nedávno jsem skutečně měl vztah se zaměstnankyní, což je proti politice McDonald's. Byla to chyba. Vzhledem k hodnotám společnosti se správní radou souhlasím. Je čas, abych šel dál," prohlásil. Dodal, že to byly nejvýznamnější roky jeho pracovního života.

 

McDonald's už má ve svém čele nového šéfa - Easterbrooka nahradil Chris Kempczinski. Jeho předchůdce ho označil za ideálního člověka pro tuto funkci. Easterbrook fastfoodový řetězec vedl od roku 2015.

 

Jablečné taštičky jako od Mekáče RECEPT
Známe tajemství hranolek z McDonald's! To budeš koukat, co obsahují

Autor: sei TN.cz

Diskuze