Michael Kellar a Gail Burnworth
Zdroj: Twitter
Jak to může někdo udělat?

Seděla v letadle za mužem, který psal na mobilu zprávu. Když zahlédla její obsah, hned volala policii!

Žena seděla v letadle ze Seattlu a čekala na odlet. Jenže před ní si sedl muž, který psal SMS a ona zahlédla, co píše. Když to uviděla, okamžitě musela reagovat.

Na první dojem by se mohlo zdát, že drzost neznámé ženy v letadle nezná mezí. Dívat e někomu přes rameno a číst si jeho soukromé zprávy je přece tak neslušné. Jenže v tomto případě se z drzé ženy stala skutečná hrdinka. Když totiž uviděla, o čem si muž s někým píše, musela hned reagovat.

Muž asi špatně viděl na blízko, a tak měl na mobilu dostatečně velká písmena na to, aby to žena bez problému přečetla. Muž si psal s někým o dětech a to, co řešil, ženu natolik znepokojilo, že to hned na důkaz vyfotila a zavolala posádku letadla, aby na muže zavolali policii. Seržant Brian Speras, který se zabývá sexuálním násilím na dětech, řekl, že si „tato mladá paní určitě zaslouží uznání za svůj čin, bez ní a rychlé reakce policie, by násilníky nikdy nechytili.“

Muže jménem Michael Kellar (56) zatkli. U výslechu se vymlouval na to, že zprávy byly pouze součástí nevinné hry a fantazie. Přes Michaela Kellara se nakonec policie dopátrala u ženy jménem Gail Burnworth (50), se kterou si měl psát ony usvědčující zprávy.

Tu našli a u ní doma zjistili, že vše je ještě mnohem horší, než se ze zpráv zdálo. Žena totiž pracovala jako chůva. V domě, kde jí policie zadržela, s ní byly v tu dobu dvě děti ve věku pět a sedm let, které, jak se ukázalo, byly jejími obětmi sexuálního zneužívání. Dosud se totiž neukázalo, že by se na sexuálních zvrhlostech Kellar podílel také, jisté ale jem že o všem celou dobu věděl. Oba byli obviněni a čeká je soud.

Neriskujete na sociálních sítích? Největší nebezpečí + triky, jak na ně
VÁŠ PŘÍBĚH: Sexuální zneužívání mě dohnalo k sebepoškozování

Autor: bin

Diskuze