DJ Loutka - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutné okolnosti

SEBEVRAŽDA DJ Loutky ( †51): Kde ukončil svůj život? Přítelkyně je v šoku!

Českou hudební a taneční scénou otřásla o víkendu informace, které nejdříve nikdo nechtěl věřit. Známý Dj Loutka si sáhl na život! Na povrch ale vyplouvají další okolnosti nečekané sebevraždy.

10 fotek
Michal Maudr alias DJ Loutka patřil od 90. let ke špičce českého DJingu. O to smutněji nesou informaci o jeho smrti nejen blízcí, ale i fanoušci, kteří pravidelně navštěvovali místa, na která jezdil tento talentovaný DJ hrát. Bohužel ale jeho život vyhasl v momentě, kdy se rozhodl pro to nejhorší - oběsit se.

Maudr neměl děti, ale za to měl přítelkyni, též DJku Magdu Mazdu Tranzik. Pro tu je celá tragédie o to horší, že se to celé odehrálo v jejím bytě! „Můžeme potvrdit, že jsme kolem půlnoci dostali hlášení, že v Praze 10 nalezli tělo oběšeného muže. V současnosti případ prošetřujeme jako sebevraždu. Více se zatím nebudeme vyjadřovat s ohledem na pozůstalé,“ řekl podle Blesku mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


S Magdou byl Loutka dva roky. Dříve už spolu sice chodili, ale na nějaký čas se rozešli a pak zase dali dohromady. Kolegové, kteří moc dobře ví, jak to v téhle branži chodí, tvrdí, že byl Maudr až moc přecitlivělý a ve spojení se životem DJ to pro něj muselo být psychicky dost náročné. Též už se chystá rozlučková párty, na které ostatní DJové zavzpomínají na hezké okamžiky s Michalem Maudrem.
 

Autor: bin

Diskuze