V neděli večer

Scéna jako z akčního filmu v Profesorovi T.: Střelba uprostřed Prahy! VIDEO

V neděli večer mohou diváci televize Nova sledovat již osmý díl detektivního seriálu Profesor T. Tentokrát je čeká scéna jako z akčního filmu – noc, střelba, rychlá jízda aut, skřípění brzd, chaos, dva zavraždění…

6 fotek
Kde a jak se tato akce natáčela? „Jde o křižovatku na Praze 6, kde se protínají ulice Kolejní a Bechyňova. Toto místo jsme kvůli bezpečnosti uzavřeli jen pro potřeby natáčení. K divoké jízdě auta jsme využili služeb kaskadéra, jen v detailních záběrech - ve chvílích střelby byl vyměněn za herce. Střílelo se z klasické 9mm zbraně,“ popisuje dění za kamerou producent seriálu Matěj Chlupáček. Zavražděné a celé místo činu aranžovali hned tři maskéři. Normálně jsou na place dva, ale v tomto případě šlo o poměrně náročnou scénu, tak jsme museli přivolat na výpomoc posilu,“ dodává.

Amálie a Dan vyšetřují vloupačku skladištního areálu. Zanedlouho poté dojde k vraždě drogového dealera a jeho milenky. Vyjde najevo, že se jedná o manželku muže, který kdysi při autonehodě zavinil smrt dcery kapitána Rabase. Na základě zjištěných okolností se z této dvojnásobné vraždy stane hlavním podezřelým právě Rabas. Později je i obžalován. Podaří se Profesorovi prokázat jeho nevinu a zjistit, kdo vraždil a proč?

Profesor T. v neděli na TV Nova od 20:15 hod.

Autor: mk

Diskuze