Rihanna na CFDA Fashion Awards
Zdroj: isifa.com
A vítězkou se stává...

Nejkrásnější šaty loňského roku? Podle stylistů tento polonahý model Rihanny!

Slavní stylisté vybrali nejkrásnější šaty minulého roku. Která slavná zpěvačka zvítězila na plné čáře? Asi není velkým překvapením, že vyhrála Rihanna.

12 fotek

Za nás jednoznačně zvítězila zpěvačka Rihanna (25), která na sebe oblékla lehounké stříbrné síťované šaty. A proč byly tak originální? Byly dočista průhledné. Když zpěvačka dorazila na akci Fashion  Awards 2014, tak všem přítomným pánům doslova vytřela zrak.

Barbadoská kráska si vyšla v opravdu peprném modelu, který jí vyšvihl jednoznačně na první místo. Lehounké šaty dokonale odhalovaly její prsa a kalhotky. I když byl model velmi odvážný, vypadala v něm jako bohyně. Celkový dojem ze zpěvačky byl okouzlující a dechberoucí. Takovou róbu opravdu nikdo nečekal.

Jakmile si vzpomeneme na průhledné šaty, tak si okamžitě vybavíme cvičitelku Hanku Kynychovou (46). I ta si vyšla v naprosto průhledném modelu, který bohužel nezakrýval její bombarďáky.  Kynychová má ve svém věku perfektní postavu, cvičí každý den a o své tělo dobře pečuje. Jediné co jí letos nevyšlo, byl Ples v Opeře.

Kynychová by si rozhodně měla půjčit stylistu od čokoládové krásky, který má evidentně vkus. Ale nemusí smutnit, po zjevení Rihanny se průhledných šatů objevilo víc. Ale nikdo nebyl tak dokonalý.

Autor: nn

Diskuze