David Bisek a Dony
Zdroj: YouTube.com / Oficiální zdroj
Stop haterům

Satanismus a vězení: David Bisek a Dony natočili nový videoklip k songu Spravney Hate! Co vzkazují lidu?

Podívejte se na nový videoklip Donyho a Daveeho, který natočili k aktuálnímu singlu Spravney Hate Finalista Hlasu David Bisek a Marek Donát vystupující pod pseudonymem (Dony&Davee).

Kluci natočili kontroverzní klip k ještě kontroverznější písni s názvem Spravney Hate. Skladba poukazuje na to, že zpěváci chtějí hate pocítit všemi smysly, a to, čeho se ostatní interpreti bojí tak oni sami vyžadují.

Kluci jím lákají na připravované album RebelLion, které je jejich debutovým albem. Textově za songem stojí Dony a hudbu vytvořil producent Heron, který je známý díky spolupráci s Rytmusem. Videoklip k singlu natočili zpěváci nedaleko Prahy v opuštěné věznici.

V klipu se objeví i satanistické symboly, u kterých Davee přiznává, že si zahrává s okultismem. Pentagram ze svíček a ďábel ve videu nahánějí doslova husí kůži. „Řekl bych, že tohle je věc, na kterou jsme opravdu hrdí, navíc když si uvědomíme, kolik za tím je práce a energie. Podmínky natáčení nebyly vůbec jednoduché. Byla zima a byly tam nebezpečné díry v mezipatrech. Největší starost jsme měli hlavně o celý tým, aby se nikomu nic nestalo. Náročnost spočívala i v tom, že jsme točili do noci a druhý den jsme letěli nad ránem do Paříže na otočku na koncert The Weeknda. Song je reakce na nepřející český lid, který to v sobě má víc než kdokoliv jiný ve světě,“ říká Dony.

Autor: niž

Diskuze