černooké děti
Zdroj: oficiální zdroj
Bojíte se?

SATAN JE MEZI NÁMI?! V Rusku se narodil Lucifer, církev ho odmítá pokřtít

Mladí rodiče z Ruska nadělali se svým prvorozencem rozruch široko daleko. Ke zděšení matričních úřednic a pravoslavných popů pojmenovali synka po Luciferovi. Církev dala najevo, že chlapce pokřtí - až se přejmenuje.

"Porod byl hrozně těžký, chlapec se dusil. Slíbila jsem, že jestli přežije, pojmenuji ho Ljucifer," tvrdí podle serveru Newsru.com maminka, Natalja Menšikovová, která se už netají, že s mužem patří k satanistům. Příbuzní jsou zděšeni, ale prý jen proto, že netuší, že Lucifer je "symbol svobody myšlení".

Šéfka místní matriky Taťjana Tužilinová se marně pokoušela rodiče přemluvit k volbě konvenčnějšího jména, ale po dvou týdnech nezbylo úřadu než kapitulovat a vydat rodný list s vybraným jménem. "Argumentovali jsme, že žít s takovým jménem v soudobé společnosti nemusí být nejpohodlnější, ale rodiče trvali na svém. Ze zákona nemáme žádnou možnost takové jméno zakázat," postěžovala si úřednice.

Odpověď ale chystají pravoslavní aktivisté. "Satanisté pojmenovali dítě Ljucifer! Požádáme o svěření dítěte do péče a předáme jej pravoslavné rodině, kde ho pokřtí Michail," ohlásil vůdce hnutí "Boží vůle" Dmitrij Enteo. Na místním biskupství se zatím nechali slyšet, že církev přijme Ljucifera, bude-li si to přát, avšak pokřtít jej lze "pouze jménem svatého, a ne ďábla".

Čtěte také:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Lékař neurvale hází s malým miminkem

Autor: mivr, ČTK

Diskuze