Saša Rašilov
Zdroj: Profimedia
Pyšní rodiče

Saša Rašilov konečně ukázal dceru Marušku: Holčička je opravdu kouzelná! FOTO

2. 5. 2018

Herec a dabér Saša Rašilov (45) je šťastným otcem dospělých dcer a také teprve desetiměsíční Marušky. Tu teď poprvé ukázal na veřejnosti! Je mu podobná?

6 fotek
Herec známý například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Saša Rašilov začal po rozvodu s herečkou Vandou Hybnerovou (49) úplně nový život s o 14 let mladší partnerkou Lídou Němečkovou (31). Ta z herce udělala trojnásobného tatínka. Dvě dcery už má totiž z předchozího manželství. Ale ty jsou obě dospělé.

Za to Maruška, ta ještě není na světě ani rok, a tak Sašu čekají otcovské povinnosti ještě na další pěknou řádku let. Jako pyšný otec se konečně s nejmladší dcerou pochlubil na veřejnosti, když se s partnerkou Lídou ukázal v pražské ZOO na křtu mláděte opice guarézy pláštíkové.

Holčičku nosil herec pořád v náručí, jako kdyby tím chtěl dát najevo, že tahle roztomilá holčička je jen jeho dcera a nikoho jiného. Neustále ji choval, pusinkoval a bylo zkrátka vidět, že si roli otce opravdu užívá... Komu je holčička podobná, se můžete podívat v galerii!
 

Autor: bin

Diskuze