Kevin Hart and Dwayne Johnson - 1
Zdroj: YouTube.com
Ukázal mu, co si myslí

ŠARVÁTKA NA UDÍLENÍ CEN: Dwayne Johnson ukázal na kolegu prostředníček v přímém přenosu!

Když si šel slavný herec Kevin Hart (37) převzít na pódium cenu za nejlepšího komediálního herce, měl toho hodně co říct. Na paškál si vzal i svého hvězdného kolegu The Rocka (44). Ten se nedal a jedním gestem mu ukázal, co si myslí.

Americká komerční televize CBS měla co dělat, aby hercovo přisprostlé gesto, které se nestyděl ukázat na svého hereckého kolegu Kevina Harta při udílení cen People’s Choice Awards, zakamuflovala. Ti pozornější si ale zvednutého prostředníčku Dwayna Johnsona stejně všimli a rázem se z videa, které celý incident zachycuje, stal hit internetu.

Nemusíte se však bát. Dwayne Johnson má právem pověst velkého pohodáře a na tom se nic nemění. Když totiž jeho herecký kolega Kevin Hart vyšel na pódium, aby převzal svou cenu, začal si z Dwayna utahovat. Ti dva jsou ale velmi dobří přátelé a celá šarvátka tak měla kamarádský podtext.

Oba herci si společně zahráli v akční komedii: Centrální inteligence, a tak si Kevin svého urostlejšího kamaráda na pódiu pěkně dobíral. Během své řeči poděkoval všem svým kolegům za jejich pomoc. „Až na tebe, The Rocku, když si byl v mém životě, vše šlo z kopce dolů a tvá přítomnost snižovala můj talent,“ vtipkoval Kevin na adresu sympatického herce. Ten se celé věci zasmál a reagoval na ni vztyčeným prostředníčkem. A jak tomu tak bývá, nikomu to i přes veškerou snahu CBS neuniklo. Ale ani Dwayne Johnson neodešel s prázdnou a když si šel převzít svou vlastní cenu, neodpustil si také pár vtípků na Kevinovu adresu. Inu, co se škádlívá, to se rádo mívá.

Autor: mic

Diskuze