Šárka Vaculíková
Zdroj: TV Nova
Jak tohle dopadne?

PŘIZNÁNÍ: Šárka Vaculíková ze seriálu Ulice promluvila o nevěře! Je schopná tohle překousnout?

V seriálu Ulice se Adriana Pešková, kterou hraje Šárka Vaculíková (29), dozvěděla o nevěře svého přítele. Teď tápe nad tím, jestli mu má odpustit, či ne. Jak by se zachovala v reálném životě?

7 fotek
Herečka si v seriálu měla vzít za manžela Eddieho Rambouska, kterého hraje Jiří Panzner (34). Jenže se nedávno ukázalo, že byl nevěrný s kolegyní z práce. Všichni se těšili na velkolepou svatbu, byli spolu opravdu šťastní. Všechno ale pokazila Zora, se kterou prožil Eddie románek. A co si o takové situaci myslí samotná Šárka?

Šárka se svěřila, jak by podobnou situaci asi řešila v reálném životě. „Je to nepředstavitelný, ale co by mi zbývalo, musela bych to řešit. Ale dopředu opravdu nejsem schopná říct, jak. Myslím si, že když jeden druhého miluje, jde překonat úplně všechno,“ řekla představitelka Adriany ve Snídani s Novou.

V Ulici se Adriana rozhodla, že dá Eddiemu druhou šanci a pokusí se mu odpustit. „Doufám, že se nerozejdeme, že budou nějaké peripetie… Ale to se ještě všechno uvidí,“ sdělila Šárka. Uvidíme, jak vše v Ulici dopadne.

Šárka je momentálně v soukromém životě zamilovaná. Co však jediné prozradila je to, že její nynější přítel pracuje u filmu, ale herec to prý není. Předtím chodila pár let s hercem Vladimírem Polívkou.
 

Autor: mak

Diskuze