Sexy herečka

Sarah Jessica Parker má dokonalou postavu: Prozradila, co jí pomáhá udržet se ve formě!

Hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parker (53) má perfektní postavu. K tomu, aby byla a cítila se neustále fit, jí pomáhá speciální jídelníček. Hlavně jednu složku si z něj oblíbila nejvíce.

7 fotek
Ve svých 53 letech vypadá herečka Sarah Jessica Parker neskutečně dobře. Její dokonalou figuru jí může závidět kde kdo. I 20 let po skončení seriálu Sex ve městě má stále stejnou postavu. Pomáhá si nejen zdravou stravou, ale také pravidelným cvičením. Silové cviky střídá s jógou.

Jejím tajným tipem, který jí pomáhá, udržet se ve formě, je makadamiový olej. V malém množství ho konzumuje denně. Nastartuje s ním svůj metabolismus. Kromě toho tento malý zázrak také pomáhá s hubnutím na dlouhodobé úrovni. Obsahuje vitamíny A, B, E, nenasycené mastné kyseliny i selen a zinek. Díky tomu se podílí i na zlepšení kvality vlasů a pokožky. Je silným antioxidantem a tělo dokáže skvěle regenerovat a hojit.

Dalším tipem pro krásnou postavu od představitelky seriálové hvězdy Carrie Bradshaw je nízká konzumace sacharidů. Sarah Jessica Parker do svého jídelníčku nezařazuje bílý cukr, těstoviny, bílý chléb a jakékoliv nasycené tuky. Je fanynkou Hamiltonovy diety a její strava sestává hlavně v bohatého přísunu ryb, čerstvé zeleniny a libového masa. Místo sladkostí si dá raději ovoce či oříšky, mezi nimiž vyhrávají samozřejmě makadamiové.

Seriál Sex ve městě můžete sledovat každý den na programu Nova 2.

Autor: mk

Diskuze