Zdroj: TV Nova
Pohoda, jahoda

Sara Sandeva vyrazila do Špindlu: Sněhu se nedočkala, přesto si odnesla luxusní zážitek!

12. 12. 2018

Krásné české hory v kombinaci s tím nejlepším z evropského designu. Přesně takovou atmosféru si do Pece pod Sněžkou přišla vychutnat kromě dalších známých tváří i bývalá hvězda Ulice Sara Sandeva (21).Jak si představuje ideální víkend na horách?

8 fotek
Sympatická a půvabná herečka Sara Sandeva se spolu s dalšími českými osobnostmi rozhodla vyrazit do Špindlerova mlýna v Krkonoších, kde se hlavně za doprovodu své kamarádky a kolegyně Aničky Kadeřávkové oddávaly odpočinku v místním hotelovém wellness.

Většina lidí podlehla předvánočnímu stresu a shonu, a tak to představitelka seriálové Skyler z Ulice vzala za ten lepší konec a vyrazila na hory si trochu orazit. „Ideální víkend na horách si představuji buď s rodinou nebo nejbližšími, dlouhé procházky zasněženou přírodou, sem tam si zalyžovat, pak si dát teplý čaj nebo čokoládu a pořádný relax ve wellness,“ a to se jí kromě sněhu více než splnilo.

Kromě wellnessu si s ostatními přijela užít i místní otevírací party, a také vinárnu, úžasné hotelové lobby a v neposlední řadě i vynikající lahůdky, kterých tam bylo více než dost pro všechny.
 

Autor: bin

Diskuze