openig party v cafe 80´s za účasti legendární zpěvačky SandrySandra - 4
Zdroj: Café 80’s
Prsaté osmdesátky

Sandra předvedla zpěv, Prachařová prsa, Janda svého hurikána a Bučková přítele

Největší party ve stylu osmdesátých let si nemohli nechat ujít ani hvězdy českého celebritého rybíčku. Agáta Prachařová ukázala, že se svými prsy umí dělat divy a Dalibor Janda ukázal, že v džínách vypadá lépe než jiní muži.

19 fotek
Všichni v nově otevřeném clubu Café 80’s přivítali ikonu 80. let Sandru. Nejen pěvecká ikona, ale i dřívější modla nejednoho muže, přijela po dlouhé době do Prahy pouze proto, aby zazpívala a zahájila tak první velkolepou party. V průběhu večera zazpívala své největší hity jako Everlasting Love, In the Heat of the Night či Maria Magdalena a chvílemi nebyla před halasný jásot, řev a pískot nadšených hostů skoro slyšet. Sandru do Prahy doprovodil její manžel Olaf Menges.

Na opening party přijali pozvání, s vidinou dobře se pobavit a možná i zatančit a celkově si večer velmi užít, i vybrané české osobnosti jako Karel Štědrý, Dalibor Janda, Michal David, Jitka Válková, Petra Svoboda, Agáta Prachařová, Monika Leová, Lucie Kovandová a Eliška Bučková.

Jakmile do clubu vešli, připadali si všichni, jako by se vrátili zpátky v čase. Při vytváření prostor se postupovalo velmi důkladně a výsledkem je, že 80. léta sálají ze všech koutů. Na tom ale má velký podíl i práce profesionálních DJ’s. "Osmdesátá léta pro mě znamenala posun světového hudebního trendu do nové disco éry. Vznikla obrovská spousta nádherných písní jak ve světě, tak u nás. Tady, v Café 80’s, si připadám, jako bych se vrátil do té doby," spokojeně konstatoval král diskoték Michal David.

Pro Dalibora Jandu byla osmdesátá léta tím, co je pro spoustu zpěváků a umělců obecně jen pouhým snem, jelikož se mu podařilo získat veškeré možné ocenění tehdejší doby. "Velmi rád na tyto léta vzpomínám. Hudba mě ale stále baví, neustále skládám a tvořím nové písničky, se kterými pak koncertujeme. Myslím, že udělat club ve stylu 80. let je velmi dobrý nápad a určitě ho bude navštěvovat spousta lidí. Všude, kde se objevíme, mi lidé dávají najevo, že písničky z 80. let jsou stále úspěšné," radostně přiznal zpěvák, textař a skladatel Dalibor Janda.

Autor: pul

Diskuze